1ª Xornada de Liga Regular Alonso Moda

Comezou a primeira xornada da Liga Regular Alonso Moda, e comezou con partidos moi interesantes que deixaron entrever detalles da efectividade goleadora dalgúns deles e a capacidade de reacción de outros, que puideron, algúns igualar o resultado e algún outro remontar o partido cun marcador desfavorable.
Bar Rosalía vs Gontad Seguros – Carnicería Eusebio
Cinco Inicial Bar Rosalía; José A. Rodríguez, Iván, José Suárez, Diego e Moises.
Cinco Inicial Gontad Seguros Carnicería Eusebio; Fernando, Adrián Pose, Adrián Parga, Adrián Varela e Francisco Varela.
Goles; Diego 1-0, Adrián Pose 1-1, José Suárez 2-1, Diego 3-1, Marcos 4-1, Adrián Pose 4-2, Guillermo 4-3 e Adrián Pose 4-4.
Pazo do Souto vs Talleres Capelán
Cinco Inicial Pazo do Souto; Daniel Taibo, Jordan Abelenda, Antonio Añón, Juan Lagoa e Damian Blanco.
Cinco Inicial Talleres Capelán; Marc Añón, Edu Castiñeiras, Javier Alvite, José M. Campos e Javier Fernández.
Goles: Jordan Abelenda 1-0, Jordan Abelenda 2-0, Javier Alvite 2-1, Edu Castiñeiras 2-2, Javier Alvite 2-3, Pedro Mourón 2-4 e Javier ALvite 2-5.
Interfutsal Deportes San Remo vs Cafetería Habanos 79
Cinco inicial Interfutsal Deportes San Remo; Matín Antelo, Rubén Gómez, Michel López, Jorge Panteón e Adrían García.
Cinco inicial Cafetería Habanos 79; Carlos Gómez, José A. Pose, Víctor Freire, Robin Mallo, Alejandro Vázquez.
Goles; Víctor Freire 0-1, Rubén Gómez 1-1, Carlos Rey 1-2, Roberto Sande 1-3, Carlos Rey 1-4, Robin Mallo 1-5, David Castiñeiras 1-6 e Roberto Sande 1-7.
Discoteca Al Lío – Asesoría Afico vs Cervecería O Pazo
Cinco inicial Discoteca Al Lío – Asesoría Afico; Damián Cerdeiro, Cristian Calvo, Alberto Fuentes, Iván Lorenzo e Roberto Rancaño.
Cinco inicial Cervecería O Pazo; Brais Álvarez, Rubén Souto, Eloy Trigo, Pablo Vázquez e Juan Antelo.
Goles; Iván Lorenzo 1-0; Juan Antelo 1-1, Pablo Vázquez 1-2, Juan Antelo 1-3, Iván Lorenzo 2-3, Pablo Vázquez 2-4, Ricardo Lista 2-5, Juan Antelo 2-6, Manuel Varela 2-7 e Roberto Rancaño 37.
Tourline Express vs Dolce&Café
Cinco inicial Tourline Express; José M. Añón, Óscar Figueroa, Joaquín Muñoz, Gonzalo Varela e Marcos Castro.
Cinco inicial Dolce&Café; Noé Lamas, Jorge Calvete, Daniel Calvete, Brais Corral e Daniel Casal.
Goles; Daniel Calvete 0-1, Daniel Casal 0-2, Daniel Calvete 0-3, Héctor Cruz 0-4, Daniel Calvete 0-5, Daniel Calvete 0-6 e Daniel Calvete 0-7(penalty).
Cervecería Troula vs Fariña Maquinaria Agrícola
Cinco inicial Cervecería Troula; Sergio Collazo, Alejandro Puñal, Jesús Rama, Marcos Casás e Hugo Amado.
Cinco inicial Fariña Maquinaria Agrícola; Rubén Pose, Jesús M. Eirís, Carlos Cotelo, Germán Fariña e Pablo Mourelle.
Goles; Mario Rodríguez 1-0, Daniel Fuentefría 2-0, José Luís Cotelo 3-0, Germán Fariña 3-1, José Luís Cotelo 4-1 e Mario Rodríguez 5-1.
Trofeo Fairplay Clínica Dental JF Lorenzo
1 – Cafetería Habanos 79 con 1 falta en 1 partido.
2 – Cervecería Troula con 1 falta en 1 partido.
3 – Dolce&Café con 2 faltas en 1 partido.
Trofeo Pichichi Clínica Fisioterapia Javi Teijeiro
1 – Daniel Calvete de Dolce&Café con 5 goles en 1 partido.
2 – Adrián Pose de Gontad Seguros – Carnicería Eusebio con 3 goles en 1 partido.
3 – Javier Alvite de Talleres Capelán con 3 goles en 1 partido.
Trofeo Zamora Deportes San Remo
1 – Noé Lamas de Dolce&Café con 0 goles en 1 partido.
2 – Carlos Gómez de Cafetería Habanos 79 con 1 gol en 1 partido.
3 – Sergio Collazo de Cervecería Troula con 1 gol en 1 partido.

No se admiten más comentarios