2ª Xornada Liga Regular Alonso Moda

Completouse a segunda xornada da Liga Regular Alonso Moda do Fútbol Sala de Carballo. Xornada na cal os equipos comezan a definirse nas posicións da táboa e na que un efectivo Javier Alvite se fai coa primeira posición do Pichichi Clínica de Fisioterapia Javi Teijeiro.
Dolce&Café vs Cervecería Troula
Cinco inicial Dolce&Café; Noé, Jorge Calvete, Daniel Calvete, Alex e Brais.
Cinco inicial Cervecería Troula; Sergio Collazo, Puñal, Dubra, Marcos Casás e Martín Pombo.
Goles; Jorge Calvete 1-0, Marcos Casás 1-1, Adrián 2-1, Jorge Calvete 3-1 e 4-1.
Gontad Seguros – Carnicería Eusebio vs Discoteca Al Lío – Asesoría Afico
Cinco inicial Gontad Seguros – Carnicería Eusebio; José R. Carracedo, Adrián Pose, Adrián Parga, Francisco J. Varela e Miguel Suárez.
Cinco inicial Discoteca Al Lío – Asesoría Afico; Damián Cerdeiro, David Pensado, Iván Lorenzo, Jorge Pichel e Roberto Rancaño.
Goles; Francisco J. 1-0 e Pablo Caamaño 2-0.
Talleres Capelán vs Tourline Express
Cinco inicial Talleres Capelán; Marc Añón, Javier Fernández, José M. Campos, Pedro Mourón e David Periscal.
Cinco inicial Tourline Express; José M. Añón, Joaquín Muñoz, Marcos Castro, David Mariño e Gonzalo Varela.
Goles; José M. Campos 1-0 e 2-0, Javier Alvite 3-0, 4-0 e 5-0, Pedro Mourón 6-0, Iago Pardiñas 6-1, José M. Añón 6-2, Javier Alvite 7-2, Pedro Mourón 8-2 e David Periscal 9-2.
Fariña Maquinaria Agrícola vs Interfutsal Deportes San Remo
Cinco inicial Fariña Maquinaria Agrícola; Rubén Pose, Carlos Cotelo, Germán Fariña, Jesús M. Eirís e Adrián Liñares.
Cinco inicial Interfutsal Deportes San Remo; Martín Antelo, Rubén Gómez, Míchel López, Adrián García e Diego Ferreiro.
Goles; Jesús M. Eirís 1-0 e 2-0, Germán Fariña 3-0, Adrián García 3-1 e 3-2.
Cafetería Habanos 79 vs Bar Rosalía
Cinco inicial Cafetería Habanos 79; Carlos Gómez, Alejandro Vázquez, Víctor Freire, David Castiñeiras e Carlos Rey.
Cinco inicial Bar Rosalía; José A. Rodríguez, Diego García, Moisés García, Carlos Márquez e Kevin Oanes.
Goles; Alejandro Vázquez 1-0, Víctor Freire 2-0, Moisés García 2-1, Diego García 2-2, Moisés García 2-3, Diego García 2-4.
Cervecería O Pazo vs Pazo do Souto
Cinco inicial Cervecería O Pazo; Brais Álvarez, Pablo Vázquez, Ricardo Lista, Juan Antelo e Abel García.
Cinco inicial Pazo do Souto; Daniel Taibo, Estiven Taboada, Antonio Añón, Jonathan Pose e Jordan Abelenda.
Goles; Pablo Vázquez 1-0 e 2-0, Juan Antelo 3-0 e 4-0, Antonio Añón 4-1, Manuel Varela 5-1, Estiven Pose 5-2 e Ricardo Lista 6-2.

Trofeos
Trofeo FairPlay Clínica Dental JF Lorenzo
1 – Fariña Maquinaria Agrícola con 5 faltas en 2 partidos.
2 – Cervecería Troula con 8 faltas en 2 partido.
3 – Interfutsal Deportes San Remo con 8 faltas en 2 partidos.
Trofeo Pichichi Clínica Fisioterapia Javi Teijeiro
1 – Javier Alvite de Talleres Capelán con 7 goles en 2 partidos.
2 – Daniel Calvete de Dolce&Café con 5 goles en 2 partidos.
3 – Juan Antelo de Cervecería O Pazo con 5 goles en 2 partidos.
Trofeo Zamora Deportes San Remo
1 – Noé Lamas de Dolce&Café con 1 gol en 2 partidos.
2 – Marc Añón de Talleres Capelán con 4 goles en 2 partidos.
3 – Sergio Collazo de Cervecería Troula con 5 goles en 2 partidos.

No se admiten más comentarios